• Analitix - Nowa Strona!
    Analitix rusza z nowa stroną, z niej mozecie sie dowiedziec co i gdzie jak i kiedy no i dlaczego :)
  • Ingreso 2013 - ZAPISY JUŻ TRWAJĄ
    Ingreso 2013 - ZAPISY JUŻ TRWAJĄ
    Nie zwlekaj zapisz swoją drużynę już dziś :) Więcej informacji w zakładce INGRESO / informacje o ingreso 2013 /

CONTABILE

Contabile jest konkursem wiedzy z rachunkowości finansowej skierowanym do studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Konkurs co roku odbywa się po sesji zimowej. Więcej o Contabile...

 

 

INGRESO

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ekonomicznej. Celem Konkursu jest znalezienie najlepszego ekonomisty wśród studentów z całego kraju oraz integracja braci studenckiej. W konkursie wziąć udział mogą studenci wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Więcej o Ingreso...

 

Analitix - SKFiR
INGRESO 2013 odwołane! PDF Drukuj Email

Z przykrością informujemy, że Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ekonomicznej INGRESO 2013 nie odbędzie się.

Konkurs prawdopodobnie odbędzie się w listopadzie, o czym będziemy informować na bieżąco na fb oraz na stronie :)


Do zobaczenia w listopadzie!

 
Czas nagli zapisz się już dziś! INGRESO 2013 PDF Drukuj Email

Studenckie Koło Rachunkowości i Finansów „Analitix” ma zaszczyt zaprosić Cię do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej INGRESO 2013, który odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu w dniach 22 - 24 maja 2013r.

Niezależnie, na którym roku jesteś czy na jakim kierunku, możesz wziąć udział w Konkursie. Jedną uczelnie może reprezentować nawet kilka drużyn :) .

Zgłoszenia 2-osobowych drużyn należy wysyłać do dnia 15 maja 2013r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Opłata za uczestnictwo w konkursie wynosi 400 zł od drużyny i obejmuje dwa noclegi w hostelu Very Berry w centrum Poznania wraz z wyżywieniem oraz przewidziane w trakcie pobytu atrakcje. Studenci z Poznania, nie korzystający z noclegu ani z wyżywienia, nie ponoszą żadnej opłaty. Całość wpłaty musi nastąpić do 15.05.2013r.

 
Rusza nowa strona ANALITIX PDF Drukuj Email

Witamy, to właśnie z tej strony będziesz mógł na bierząco byc poinformowany o tym co dzieje się u nas w kole.